مجله اینترنتی همه در یک

رسانه تخصصی اینترنتی همه در یک

(تصاویر) خانه مورد نظرت را سفارش بده؛ چند متری؟!

۱ دقیقه خوانده شده

تبلیغات بنری

خانه Cosmic ONE که در زمینه ارائه واحدهای مسکونی جانبی (ADU) فعال است، اخیرا از خانه Cosmic ONE رونمایی کرده است. محصول جدید این شرکت دارای باتری ها، سیستم های تصفیه هوا، ساخت و ساز عایق با کارایی بالا و گزینه های آب خاکستری است.

ویژگی های جهانی یکی هستند

به گزارش عصر ایران، Cosmic One سه چیدمان مختلف ارائه می دهد. کوچکترین خانه یک استودیو به مساحت 36 متر مربع است. واحدهای یک خوابه 54 متری و واحدهای دو خوابه 70 متری گزینه های دیگر هستند. قیمت یک واحد استودیویی 279000 دلار، یک واحد یک خوابه 359000 دلار و یک واحد دو خوابه 419000 دلار است.

واحد استودیو 4.5 متر عرض، 7.6 متر عرض و 4.2 متر ارتفاع دارد. واحد یک خوابه 4.5 متر عرض، 12 متر عمق و 4.2 متر ارتفاع دارد. این واحد دو خوابه 4.5 متر عرض، 15.2 متر عمق و 4.2 متر ارتفاع دارد.

Cosmic به مشتریان این امکان را می دهد که طرحی را انتخاب کنند و سپس آن را بر اساس نظر مشتری سفارشی کنند. نمای بیرونی پانل آلومینیومی رنگ شده به طور یکپارچه روی پانل های چوبی یا سیمانی زیستی قرار می گیرد.

هر خانه Cosmic One دارای یک مجموعه خورشیدی روی پشت بام است. واحد استودیویی دارای 5 پنل خورشیدی قابل ارتقا به 10 پنل و واحدهای یک خوابه و دو خوابه دارای 8 پنل خورشیدی قابل ارتقا به 16 پنل می باشد. هر خانه همچنین دارای یک باتری 40 کیلووات ساعتی است، بنابراین می تواند بدون انتشار کربن کار کند، حتی اگر اتصال به شبکه قطع شود.

(عکس) خانه مورد نظر خود را سفارش دهید;  36، 54 یا 70 متر؟!

برای افرادی که خواهان سبک زندگی کاملاً خارج از شبکه هستند، امکان سفارش سیستم تولید آب تجدیدپذیر برای تامین آب آشامیدنی وجود دارد. Cosmic همچنین یک سیستم آبی خاکستری ارائه می دهد. از این سیستم می توان برای تصفیه فاضلاب و آب تولیدی را برای مصارف غیر شرب استفاده کرد.

هر کدام از این سه خانه دارای آشپزخانه و حمام هستند. آشپزخانه را می توان با طیف وسیعی از کابینت های دست ساز ساخته شده از مواد پایدار، روشنایی LED داخلی، سینک استیل ضد زنگ، یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز القایی مجهز کرد. حمام همچنین دارای شیرآلات و لوازم جانبی نقره ای، سینک سفارشی، آینه دیواری و وان حمام با قابلیت صرفه جویی در مصرف آب است.

تبلیغات بنری

fararu به نقل از همه در یک

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *