مجله اینترنتی همه در یک

رسانه تخصصی اینترنتی همه در یک

شهردار تهران هنوز در مرخصی است؛ آقای زاکانی به شهرداری برگرد!

۱ دقیقه خوانده شده

تبلیغات بنری

علیرضا زاکانی کاندیدای پوششی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در مناظره ها در پاسخ به مسعود مزیگیان که از او پرسید تا آخر می مانی؟، پاسخ داد: قطع می کنم البته قطع می کنم. بمان و نمی گذارم رئیس جمهور شوی.» اما در نهایت همان طور که از ابتدا انتظار می رفت، در حالی که همچنان مشغول فعالیت های انتخاباتی و تبلیغاتی از جانب سعید جلیلی بود، کناره گیری کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ آنطور که محمد آزادی از روابط عمومی شهرداری تهران در شبکه اجتماعی نوشت: «می خواستم کارهای دیگری برای انقلاب انجام دهم اما او همه چیز را خرج کرد».

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که زاکانی همچنان شهردار تهران است و از روز جمعه 17 تیرماه حدود سه هفته از شورای شهر برای انجام فعالیت های انتخاباتی مرخصی گرفت و حالا باید به شهرداری تهران برگردد و به شهرداری تهران برود. رسیدگی به بقیه کارهای مدیریت شهری پایتخت. اما به گفته روابط عمومی شهرداری، او «کار دیگر» و از همه مهمتر کار مدیریت شهرداری تهران را رها کرد و همه چیز را برای به دست آوردن رأی جلیلی (یا به قول خودشان برای انقلاب) خرج کرد.

بر همین اساس به نظر می رسد شهردار تهران تا پایان هفته جاری قصد بازگشت به شهرداری را ندارد و می خواهد به مناطق مختلف ایران سفر کرده و برای سعید جلیلی رای جمع آوری کند. یعنی مرخصی زاکانی از شهرداری حدود چهار هفته به طول می انجامد و در چنین شرایطی این سوال پیش می آید که وقتی شهردار از زمان مدیریت شهر برای جلیلی هزینه می کند آیا از بودجه شهرداری هم برای آن هزینه می کند؟ کاندیدای خاص؟ این موضوعی است که اعضای شورای شهر تهران باید به موقع به آن رسیدگی کنند اما تا آن زمان درخواست شهروندان پایتخت از شهردار محترم این است:

آقای زاکانی لطفاً به شهرداری برگردید، شهردار نداشتن تهران برای چهار هفته خوب نیست.

شهردار تهران همچنان در تعطیلات است!  / آقای زاکانی به شهرداری برگردید

تبلیغات بنری

fararu به نقل از همه در یک

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *