مجله اینترنتی همه در یک

رسانه تخصصی اینترنتی همه در یک

غمگین ترین خرس جهان که رژیم گیاهخواری اجباری او را لاغر کرد

۱ دقیقه خوانده شده

تبلیغات بنری

در ویدئویی تکان دهنده، غمگین ترین خرس جهان اسیر شد که بی حال و لاغر به نظر می رسد. این خرس سیاه در باغ وحش Jiulongtan در Panzhou، چین بیش از یک دهه است که فقط با نان و سبزیجات تغذیه می شود.

به گزارش روزیاتو، اداره گردشگری محلی پس از نمایش این فیلم بازرسی های لازم را انجام داد. بازدیدکنندگان از وضعیت نابسامان این خرس شوکه شدند. عکس ها یک خرس لاغر با پاهای لاغر را نشان می دهد که به سختی می تواند حرکت کند. این خرس از کودکی با سبزیجات و نان گندم بخارپز شده تغذیه می‌کرده است و اکنون در بیش از 10 سالگی به دلیل سنش میزان غذای او به شدت کاهش یافته است.

غمگین ترین خرس جهان که رژیم گیاهخواری اجباری او را لاغر کرد

گزارش ها حاکی از آن است که کمبود گردشگر و در نتیجه کمبود درآمد باعث شده است که مالک باغ وحش دیگر نتواند غذای کافی برای حیوانات تهیه کند. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی با انتقاد از مدیریت این باغ وحش خواستار رهاسازی این حیوانات و بازگرداندن آنها به طبیعت شدند.

متاسفانه این اولین مورد بدرفتاری و بی توجهی به خرس ها در باغ وحش های مختلف نیست. در سال 2021، خرسی به نام نلسون در باغ وحشی در ارمنستان در شرایط بسیار بد زندگی می کرد و برای مدت طولانی غذای کافی دریافت نمی کرد. خرس دیگری به نام سوئی در قفسی به اندازه یک ماشین در ویتنام زندانی شد.

غمگین ترین خرس جهان که رژیم گیاهخواری اجباری او را لاغر کرد

اخیراً موارد حمله خرس های گرسنه به انسان ها نیز در ژاپن گزارش شده است. این خرس ها به دلیل کاهش تعداد گوزن های وحشی که غذای اصلی آنهاست، به حیوانات اهلی و حتی انسان روی آورده و آنها را شکار می کنند. یکی از این حملات منجر به مرگ یک مرد 64 ساله در استان آکیتا شد.

تبلیغات بنری

fararu به نقل از همه در یک

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *