مجله اینترنتی همه در یک

رسانه تخصصی اینترنتی همه در یک

نامه تبریک مولانا فضل الرحمان به پرشکیان

۱ دقیقه خوانده شده

تبلیغات بنری

مولانا فضل الرحمن در پیامی خطاب به پزشکیان رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک پیروزی وی گفت: مردم پاکستان در کنار ملت برادر ایران در شادی پاکستانی ها شریک هستند. مردم.” برگزاری موفقیت آمیز و مسالمت آمیز انتخابات ریاست جمهوری.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، وی خطاب به پزشکان افزود: پیروزی شما نشان دهنده رویکرد مردم سالارانه و اعتماد قوی ملت ایران به شماست که باعث شد اکثریت مردم به رئیس جمهور منتخب خود رأی دهند.

مولانا فضل الرحمن تاکید کرد: به شما اطمینان می دهیم که برای تحکیم روابط ایران و پاکستان از همکاری دریغ نخواهیم کرد و یقیناً در دوره ریاست جمهوری جدید پیوند این روابط قوی تر خواهد شد و همکاری های اقتصادی ما گسترش خواهد یافت. .

مردم ایران روز جمعه ۲۴ تیرماه پس از کسب اکثریت آرا در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، مسعود پیشیکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران انتخاب کردند.

پیام تبریک مولانا فضل الرحمن به رئیس جمهور منتخب ایران

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، مجموع آرای اخذ شده در شعب داخل و خارج از کشور 30 ​​میلیون و 530 هزار و 157 رای و آرای مسعود مازیکیان به 16 میلیون و 384 هزار و 403 رای رسید. او توانست رقیب خود سعید جلیلی را شکست دهد

تاکنون بسیاری از رهبران جهان به مناسبت پیروزی پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری پیام های تبریک ارسال کرده اند.

تبلیغات بنری

fararu به نقل از همه در یک

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *